WSR2R0625FEA
MFR.Part #
WSR2R0625FEA
JLCPCB Part #
C4328869
Description
-65℃~+275℃ 2W 62.5mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS