WSR2R0806FEB
MFR.Part #
WSR2R0806FEB
JLCPCB Part #
C3924162
Description
-65℃~+275℃ 2W 80.6mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS