BFC238041912
MFR.Part #
BFC238041912
JLCPCB Part #
C6131301
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 160V、250V 9.1nF ±10% Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS