Y116950R0000Q13R
MFR.Part #
Y116950R0000Q13R
JLCPCB Part #
C4187233
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 50Ω 600mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount