WSR2R0825FEA
MFR.Part #
WSR2R0825FEA
JLCPCB Part #
C4176661
Description
-65℃~+275℃ 2W 82.5mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS