WSR2R4020FEB
MFR.Part #
WSR2R4020FEB
JLCPCB Part #
C4326018
Description
-65℃~+275℃ 2W 402mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS