WSR2R0625FTA
MFR.Part #
WSR2R0625FTA
JLCPCB Part #
C3992845
Description
-65℃~+275℃ 2W 62.5mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount