RN55E2491FRSL
MFR.Part #
RN55E2491FRSL
JLCPCB Part #
C3573780
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.49kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors