ST1800-25T4KI
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ST1800-25T4KI
JLCPCB Part #
C4988566
Package
Plugin,D10.3xL27mm
Description
-55℃~+125℃ 1800uF 25V 500mΩ ±10% 插件,D10.3xL27mm Tantalum Capacitors