RL20S622GRSL
MFR.Part #
RL20S622GRSL
JLCPCB Part #
C3558542
Description
-65℃~+175℃ 500mW 6.2kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors