ST1200-25T3KI
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ST1200-25T3KI
JLCPCB Part #
C4987175
Package
Plugin,D10.3xL19.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1200uF 25V 650mΩ ±10% 插件,D10.3xL19.5mm Tantalum Capacitors