ST470-75T4KI
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ST470-75T4KI
JLCPCB Part #
C1651369
Package
Plugin,D10.3xL27mm
Description
-55℃~+125℃ 470uF 75V 900mΩ ±10% 插件,D10.3xL27mm Tantalum Capacitors