TWAE687K075SBEZ0000
MFR.Part #
TWAE687K075SBEZ0000
JLCPCB Part #
C1662334
Package
Plugin,D10.3xL27mm
Description
-55℃~+125℃ 680uF 75V 900mΩ@120Hz ±10% 插件,D10.3xL27mm Tantalum Capacitors