TWAE108K075SBEZ0000
MFR.Part #
TWAE108K075SBEZ0000
JLCPCB Part #
C1139958
Package
Plugin,D10.3xL27mm
Description
-55℃~+125℃ 1000uF 500mΩ@120Hz 75V ±10% 插件,D10.3xL27mm Tantalum Capacitors