ST100-30T1KI
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ST100-30T1KI
JLCPCB Part #
C4983590
Package
Plugin,D5.6xL11.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1.3Ω 100uF 30V ±10% 插件,D5.6xL11.5mm Tantalum Capacitors