ST10-125T1KI
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ST10-125T1KI
JLCPCB Part #
C7090285
Package
Plugin,D5.6xL11.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10uF 125V 5.5Ω ±10% 插件,D5.6xL11.5mm Tantalum Capacitors