CMF553R0000FKEB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF553R0000FKEB
JLCPCB Part #
C1800592
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-55℃~+175℃ 3Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS