ST1500-30T4KI
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ST1500-30T4KI
JLCPCB Part #
C1663903
Package
Plugin,D10.3xL27mm
Description
-55℃~+125℃ 1500uF 30V 600mΩ ±10% 插件,D10.3xL27mm Tantalum Capacitors