SMPC30A-M3/86A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMPC30A-M3/86A
JLCPCB Part #
C511477
Package
TO-277A
Description
1.5kW 1uA 30V 31A 33.3V 48.4V TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS