SMPC30A-M3/87A
MFR.Part #
SMPC30A-M3/87A
JLCPCB Part #
C3700018
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 30V 31A 33.3V 48.4V TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS