SMBJ24D-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ24D-M3/I
JLCPCB Part #
C1973907
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
15.6A@10/1000us 24V 29.1V 38.4V 500nA 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS