SMPC20A-M3/86A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMPC20A-M3/86A
JLCPCB Part #
C1984520
Package
TO-277A
Description
1.5kW@10/1000us 1uA 20V 24.5V 32.4V 46.3A@10/1000us TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS