SMPC10A-M3/86A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMPC10A-M3/86A
JLCPCB Part #
C1982758
Package
TO-277A
Description
1.5kW@10/1000us 10V 12.3V 17V 2uA 88.2A@10/1000us TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS