RNC55J57R6BRR36
MFR.Part #
RNC55J57R6BRR36
JLCPCB Part #
C3542184
Description
-65℃~+175℃ 125mW 57.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors