SMCG22A-E3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG22A-E3/57T
JLCPCB Part #
C3705474
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 22V 24.4V 35.5V 42.3A TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS