MXSMCGLCE6.5AE3
MFR.Part #
MXSMCGLCE6.5AE3
JLCPCB Part #
C2629209
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100A 100pF 100uA 11.2V 6.5V 7.22V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS