SMCG26A-E3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG26A-E3/57T
JLCPCB Part #
C3708489
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 26V 28.9V 35.6A 42.1V TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS