SMCG22A-M3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG22A-M3/57T
JLCPCB Part #
C1983190
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 22V 26.9V 32.4V 42.3A TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS