SMCG43AHE3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG43AHE3/9AT
JLCPCB Part #
C3698718
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 21.6A 43V 47.8V 69.4V TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS