MAL250137682E3
MFR.Part #
MAL250137682E3
JLCPCB Part #
C3813945
Package
Bolt,D76.4xL146.8mm
Description
-40℃~+85℃ 146.8mm 26.85A@10kHz 27mΩ@100Hz 31.8mm 450V 5000hrs@85℃ 6800uF 76.4mm ±20% 螺栓,D76.4xL146.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS