P0805E3322BNTA
MFR.Part #
P0805E3322BNTA
JLCPCB Part #
C4040220
Description
-55℃~+155℃ 200mW 33.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS