SM8S15ATHE3/I
MFR.Part #
SM8S15ATHE3/I
JLCPCB Part #
C3708783
Package
DO-218AC
Description
-55℃~+175℃ 10uA 15V 16.7V 24.4V 270A 6.6kW TVS Unidirectional DO-218AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS