SM8S10ATHE3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM8S10ATHE3/I
JLCPCB Part #
C3700773
Package
DO-218AC
Description
-55℃~+175℃ 10V 11.1V 15uA 17V 388A 6.6kW TVS Unidirectional DO-218AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS