F339X141548MKP2T0
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
F339X141548MKP2T0
JLCPCB Part #
C3297264
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+110℃ 150nF 480V X1 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS