SM6S43ATHE3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM6S43ATHE3/I
JLCPCB Part #
C1983562
Package
DO-218AC
Description
4.6kW 43V 47.8V 66A 69.4V TVS Unidirectional DO-218AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS