SM6S13ATHE3/I
MFR.Part #
SM6S13ATHE3/I
JLCPCB Part #
C1984005
Description
-55℃~+175℃ 10uA 13V 15.9V 21.5V 214A@10/1000us 4.6kW@10/1000us TVS Unidirectional DO-218AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS