SM6S40ATHE3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM6S40ATHE3/I
JLCPCB Part #
C1983569
Package
DO-218AC
Description
40V 44.4V 64.5V 71A TVS Unidirectional DO-218AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS