SM5S24ATHE3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM5S24ATHE3/I
JLCPCB Part #
C3710232
Package
DO-218AC
Description
-55℃~+175℃ 10uA 24V 26.7V 3.6kW 38.9V 93A TVS Unidirectional DO-218AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS