RNX03810M0FNEL
MFR.Part #
RNX03810M0FNEL
JLCPCB Part #
C1441869
Description
-55℃~+150℃ 10MΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS