RNX03810M0FKEL
MFR.Part #
RNX03810M0FKEL
JLCPCB Part #
C1441855
Description
-55℃~+150℃ 10MΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS