P0805H1210FBT
MFR.Part #
P0805H1210FBT
JLCPCB Part #
C4203407
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 200mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount