RNX038100MFNEL
MFR.Part #
RNX038100MFNEL
JLCPCB Part #
C1443914
Description
-55℃~+150℃ 100MΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS