TNPW12062K20BETY
MFR.Part #
TNPW12062K20BETY
JLCPCB Part #
C4353036
Description
-55℃~+125℃ 2.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount