RNX0382M40JNWF
MFR.Part #
RNX0382M40JNWF
JLCPCB Part #
C1820044
Description
-55℃~+150℃ 1W 2.4MΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS