RNX03810M0FHEL
MFR.Part #
RNX03810M0FHEL
JLCPCB Part #
C1443536
Description
-55℃~+150℃ 10MΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS