RN70C49R9BRSL
MFR.Part #
RN70C49R9BRSL
JLCPCB Part #
C3576957
Description
-65℃~+175℃ 49.9Ω 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors