RN70C49R9DRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN70C49R9DRSL
JLCPCB Part #
C1809425
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 49.9Ω 750mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors