RN60C49R9BRSL
MFR.Part #
RN60C49R9BRSL
JLCPCB Part #
C3434031
Description
-65℃~+175℃ 250mW 49.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors