Y092510K0000F9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y092510K0000F9L
JLCPCB Part #
C1487153
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 8W ±1% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS