RN70C49R9FRSL
MFR.Part #
RN70C49R9FRSL
JLCPCB Part #
C1807810
Description
-65℃~+175℃ 49.9Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors